BYRÅ med marmorskiva, 3-lådig, mahogny/intarsia, rokokostil, 1900-tal.

233223. BYRÅ med marmorskiva, 3-lådig, mahogny/intarsia, rokokostil, 1900-tal.

Längd 68, bredd 37, höjd 79 cm.

Slitage, fanerskador, beslag saknas samt lösa beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 510