1930-TALET WILKINSON SVÄRD 7 DAG RAKHYVEL.

2332149. 1930-TALET WILKINSON SVÄRD 7 DAG RAKHYVEL.

En sällsynt Wilkinson Sword 7 dagars rakhyvel komplett uppsättning från 1930-talet.

Några markeringar och repor på lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597