MATBURK, porslin, Kina, 1800-talets slut.

23316. MATBURK, porslin, Kina, 1800-talets slut.

Dekor i famile verte färger, höjd 11,5 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 937