MANSCHETTKNAPPAR , BROSCH, ARMLÄNK samt RING, 9 delar silver. 1900-tal. Totalvikt 78 gram.

233132. MANSCHETTKNAPPAR , BROSCH, ARMLÄNK samt RING, 9 delar silver. 1900-tal. Totalvikt 78 gram.

1 st brosch, S:t Erik och Draken, stämplad "Trondheim", diameter 4,5 cm.
3 par manschettknappar, bl.a. K & E Carlsson, Göteborg, längd ca 2 - 3,3 cm.
1 st armlänk, längd 20 cm, bredd 1,3 cm.
1 st ring med agat, ringstorlek 17 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 860