FÅTÖLJER 1 par, modell 401, Alvar Aalto, Artek.

233123. FÅTÖLJER 1 par, modell 401, Alvar Aalto, Artek.

Bastklädsel.

Ställvis hårt slitage, fläckar och skador på klädsel och stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bastklädsel.

Antal besök: 1 125