VIKVÄGG, trä, Asien, 1900-tal.

2331190. VIKVÄGG, trä, Asien, 1900-tal.

Höjd ca 113 cm
Bredd i utvikt tillstånd ca 114 cm
Reliefmålning av landskap.

Trasigt gångjärn, träskada, färgskav, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 113 cm
Reliefmålning av landskap.

Antal besök: 495