BAROMETER, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT.

2331171. BAROMETER, 1800-TALETS ANDRA HÄLFT.

urtavlan signerad J. Hicks, Maker London, 5394, i original läderfodral, diameter 5cm.

repor och märken i ansiktet och höljet, ytterhölje sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 327