Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med frukt, olja på pannå, signerad Thysell.
233096. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med frukt, olja på pannå, signerad Thysell.
44,5x53,5 cm.
Mindre spricka.
Gör en kostnadsfri värdering!
44,5x53,5 cm.
Mindre spricka.
Garpenhus Auktioner
607