BORDSLAMPA, Aneta, 1900-talet andra hälft.

233062. BORDSLAMPA, Aneta, 1900-talet andra hälft.

Höjd ca 62 cm.

Möjligen omgjord.
Smärre skador/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 62 cm.

Möjligen omgjord.
Smärre skador/sprickor.

Antal besök: 537