TAKKRONA, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 110 cm.

233061. TAKKRONA, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 110 cm.

Mässing. Behängd med prismor. 6 ljusarmar. Elektrifierad.

Bruksslitage. Damm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Damm.

Antal besök: 935