OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Berså, olja på pannå, signerad Lise och daterad -63.

233053. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Berså, olja på pannå, signerad Lise och daterad -63.

33,5x49,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33,5x49,5 cm.

Antal besök: 936