ROBERT HÖGFELDT. Litografi, signerad och numrerad 13/100.

233033. ROBERT HÖGFELDT. Litografi, signerad och numrerad 13/100.

33 x 44,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 44,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 443