BARDISK, med låsbara skåp, mahogny, 1900-tal.

233031. BARDISK, med låsbara skåp, mahogny, 1900-tal.

Bardisk med 2 låsbara skåp samt hyllplan
Längd 164, bredd 66,5, höjd 103 cm.

Fot- och handstöd med skador på ytskiktet, en plastplugg saknas, repor samt 2 fläckar på skivan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 688