HÅKAN URDELL. Soffa samt öronlappsfåtölj, vattenbuffelläder, 1970-tal.

233018. HÅKAN URDELL. Soffa samt öronlappsfåtölj, vattenbuffelläder, 1970-tal.

Fåtölj: Bredd 85, djup ca 85, höjd ca 104 cm.
Soffa: Längd 210, djup ca 80, höjd ca 100 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 758