SIDEBOARD, "Amy", Horreds möbler.

2329874. SIDEBOARD, "Amy", Horreds möbler.

Vitt laminat samt skiva fanerad med valnöt. På kromade ben. Etikettmärkt. Bredd ca 160 cm, djup 47 cm, höjd 57 cm.

Bruksslitage med märken och smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 983