SOFFBORD, attribuerat till Fredrik Schriever-Abeln, 1960-tal.

232928. SOFFBORD, attribuerat till Fredrik Schriever-Abeln, 1960-tal.

Ek samt glasskiva. Längd 134, bredd 87, höjd 53cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 533