LAMPA, koppar, 1900-talets andra hälft.

232910. LAMPA, koppar, 1900-talets andra hälft.

Gultonad glasmassa på lampskräm. Höjd 45 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 036