JÖRGEN FOGELQUIST. "Sommarskuggor". Färglitografi. Signerad och dat sept. 81.

23290. JÖRGEN FOGELQUIST. "Sommarskuggor". Färglitografi. Signerad och dat sept. 81.

56 x 76 cm.
Bär dedikation.

Obetydliga hanteringsveck.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 76 cm.
Bär dedikation.

Obetydliga hanteringsveck.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 1 298