232899. PAGANELLI, ROMOLO G. ”Arlecchino ieri ed oggi”.
Blandteknik och collage/duk. 70 x 60 cm Signerad och daterad nere till vänster: R. Paganelli (19) 77. A tergo galleri klistermärken. 83 x 72 cm träram.