LAVOAR, tidigt 1900-tal.

LAVOAR, tidigt 1900-tal.
232898. LAVOAR, tidigt 1900-tal.

Längd 87, bredd 49, höjd 100 cm. Imiterad sten (målat trä).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 767