SOFFA, nyrokoko, 18-1900-tal.

SOFFA, nyrokoko, 18-1900-tal.
232887. SOFFA, nyrokoko, 18-1900-tal.

Längd 175, bredd 80, höjd 98 cm.

Åldersslitage, solkig, klädsel med mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 682