PELARBORD, nyrokoko, 1800-tal.

232880. PELARBORD, nyrokoko, 1800-tal.

Diameter 103, höjd 69 cm.

Åldersslitage, fanerlagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 103, höjd 69 cm.

Antal besök: 728