7 x 1960-talet matstolar.

7 x 1960-talet matstolar.
2328732. 7 x 1960-talet matstolar.

7 x 1960-talet matstolar Massivt träkonstruktion, böjda ryggstöd, säten täckta i svart konstläder.

Tecken på slitage, repor och gnidning i proportion till ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 389