GOLVUR, barock, 1700-tal.

232848. GOLVUR, barock, 1700-tal.

Höjd 217 cm. Ett lod och pendel medföljer.

Renoverat och möjliga kompletteringar, skador (delar lösa).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 244