BROSCH, Italien, 1900-tal.

BROSCH, Italien, 1900-tal.
2328451. BROSCH, Italien, 1900-tal.

4x3 cm. Med röd sten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4x3 cm. Med röd sten.

Bruksslitage.

Antal besök: 239