KARMSTOL, 1950-60-tal.

KARMSTOL, 1950-60-tal.
232830. KARMSTOL, 1950-60-tal.

Stomme i ek, svart skinnklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 990