LÄSBORD, 1900-talets mitt.

LÄSBORD, 1900-talets mitt.
232829. LÄSBORD, 1900-talets mitt.

Ställningsbar skiva i björk, underrede i vitlackerat stål. Skivans mått: 64 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 458