SKRUVDRAGARE, i väska, Cotech, 2000-tal.

2328073. SKRUVDRAGARE, i väska, Cotech, 2000-tal.

Modell nr. P1B-TD-1/2
Med 4 hylsor
I låda 37 x 31 x 13 cm
Instruktionsbok medföljer.

Bruksskick, repor, smutsfläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell nr. P1B-TD-1/2
Med 4 hylsor
I låda 37 x 31 x 13 cm
Instruktionsbok medföljer.

Antal besök: 651