TAKFOTOGENLAMPA, Jugend, Mässing, 18/1900-tal.

232776. TAKFOTOGENLAMPA, Jugend, Mässing, 18/1900-tal.

Orginalkupa, justerbar höjd, höjd 130 cm, + - 10 cm. diam 45 cm. Senare elektrifiering.

En stång lite skev, åldersslitage, ej funtionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 608