BARSTOLAR, 1 par, Johanson Design, Markaryd. 1900-tal.

232768. BARSTOLAR, 1 par, Johanson Design, Markaryd. 1900-tal.

Höjd ca. 84 cm.
Krom/vit.

En fot med smärre rotangrepp. Blå missfärgning på en stol. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 84 cm.
Krom/vit.

Antal besök: 1 389