PETER MALY. FÅTÖLJ, "ZYKLUS", COR, 1984.

2327650. PETER MALY. FÅTÖLJ, "ZYKLUS", COR, 1984.

Stomme i kromad metall, nackkudde, sits och rygg i röd resp svart läder. Plastklädda armstöd. Baktill hjul. Bredd 74 cm.

Bruksslitage. Tyg under sitsen med skador, delvis bortrivet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 370