TAKPLAFOND, glas med frostad dekor, 1900-talets första hälft.

232750. TAKPLAFOND, glas med frostad dekor, 1900-talets första hälft.

Diameter 60 cm.

Kant nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60 cm.

Kant nagg kan förekomma.

Antal besök: 501