VITRINSKÅP, ek, 1900-tal.

23273. VITRINSKÅP, ek, 1900-tal.

Längd 122, bredd 36, höjd 144 cm.

Nyckel saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas. Slitage.

Antal besök: 1 483