PORTFÖLJ samt VÄSKA. Bland annat Celine, 1900-tal.

232737. PORTFÖLJ samt VÄSKA. Bland annat Celine, 1900-tal.

Väska Celine, längd 17 cm.
Portfölj, längd 45 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas till portfölj, dock öppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska Celine, längd 17 cm.
Portfölj, längd 45 cm.

Antal besök: 986