BLÄCKPENNA med digitalklocka, Sterling, 1970-80-tal.

2327290. BLÄCKPENNA med digitalklocka, Sterling, 1970-80-tal.

Längd 14,5 cm.

Bruksskick, klockfunktionen ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14,5 cm.

Antal besök: 1 011