SPELBORD, England, 1900-tal.

SPELBORD, England, 1900-tal.
23272. SPELBORD, England, 1900-tal.

Längd 91, bredd 44,5, höjd 79 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 559