LUIGI ROCCA. Stilleben.

LUIGI ROCCA. Stilleben.
2327136. LUIGI ROCCA. Stilleben.

Olja på tabletter
Signerad
34x48,5 cm.

I gott skick. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på tabletter
Signerad
34x48,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 407