BOKHYLLA, "Tema", Gillis Lundgren, IKEA, 1950/60-tal.

232699. BOKHYLLA, "Tema", Gillis Lundgren, IKEA, 1950/60-tal.

Teak. Svärtade sarger samt dörr. En dörr samt fem lådor, tre hyllplan. Bredd 100, djup 36, höjd 170 cm.

Repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och slagmärken.

Antal besök: 6 544