KUVERTVÄSKA, Yves Saint Laurent, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

232695. KUVERTVÄSKA, Yves Saint Laurent, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Längd 23.5 cm.
Märkt Yves Saint Laurent, Paris.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 167