232683. SKÅP med lådor, jugend, 1900-talets början.
Längd 78, bredd 50, höjd 142,5 cm.
Slitage, repor, sprickor, stötmärken. Toppen något slagen.
Låsen kärvar, ett lås fungerar ej. Senare beslag varav ett skadat/löst. Borrat hål i bakstycket.