GOTTFRID OLSSON. Olja på pannå, Stickande kvinna, signerad.

232675. GOTTFRID OLSSON. Olja på pannå, Stickande kvinna, signerad.

45 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 55 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 012