PIGTITTARE, björk, empire.

PIGTITTARE, björk, empire.
232674. PIGTITTARE, björk, empire.

Längd 42, bredd 25, höjd 45 cm.

Små fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små fanerskador.

Antal besök: 893