KARL ERIK HÄGGBLAD. "Snitt", etsning, signerad K.E Häggblad.

2326524. KARL ERIK HÄGGBLAD. "Snitt", etsning, signerad K.E Häggblad.

43/90, ramstorlek 42 x 34 cm
Proveniens efter Henry Elander dödsbo.

Tema

Henry Elanders konstsamling

Gör en kostnadsfri värdering!

43/90, ramstorlek 42 x 34 cm

Tema

Henry Elanders konstsamling

Antal besök: 398