BYRÅSPEGEL samt BORD, sent 1800-tal.

232631. BYRÅSPEGEL samt BORD, sent 1800-tal.

Svärtade ben på bord.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svärtade ben på bord.

Bruksslitage.

Antal besök: 561