Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Övrigt
HEINZ PREISSLER, Emalj. Alingsås Keramik Emaljstudio. 1900-talets andra hälft.
232593. HEINZ PREISSLER, Emalj. Alingsås Keramik Emaljstudio. 1900-talets andra hälft.
45 x 25 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 25 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 649