BLÅSLAMPA, Optimus 1433, Sverige, mässing.

2325847. BLÅSLAMPA, Optimus 1433, Sverige, mässing.

Höjd ca 19 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, stötmärken, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Antal besök: 892