SPEGEL, Gustaviansk stil. 1900-talets mitt.

232583. SPEGEL, Gustaviansk stil. 1900-talets mitt.

Förgylld ram med bandfätor, lagerkrans samt makaron av Julius Ceasar. Fasettslipat glas.
Höjd 78, bredd 42,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78, bredd 42,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 116