SKÅL, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand. 1900-talets mitt.

232566. SKÅL, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand. 1900-talets mitt.

Äggformad.
Längd 26,3 cm, bredd 22,5, höjd 8,5 cm.

Smärre bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Äggformad.

Smärre bruksslitage, repor.

Antal besök: 8 822