BORD, ett par, "Micado", Bra Bohag, design Engström Myrstrand, Tingströms.

232521. BORD, ett par, "Micado", Bra Bohag, design Engström Myrstrand, Tingströms.

Ca. längd 59, bredd 45, höjd 50 cm.

Slitage, repor, smärre slagmärken. Skiva med fläckar, ställvis solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 401