SAMOVAR på rechaud, 1,25L, Ryssland?

232504. SAMOVAR på rechaud, 1,25L, Ryssland?

Höjd ca 34 cm
Brännare stämplad 24.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm
Brännare stämplad 24.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 221